wbijam.pl Wsparcie Kontakt

Pomoc w utrzymaniu strony

Zachęcam do pomocy w utrzymaniu strony - co miesiąc przeznaczam około 250 złotych na serwer dedykowany, co daje niebagatelną kwotę prawie 3200 złotych rocznie (sprawdź). Do tego dochodzą opłaty za domeny wbijam.pl, wbijam.info, wbijam.eu, wbijam.com.pl (sprawdź), konto Mega PRO z udostępnionym dla użytkowników transferem (600 złotych rocznie, sprawdź), a także konto shell (420 złotych rocznie) i inne udogodnienia dla tłumacza. Tylko dzięki Waszemu wsparciu strona będzie mogła dalej funkcjonować (od pewnego czasu portal prowadzi zaledwie jedna osoba, więc jest to zajęcie praktycznie na drugi etat, 6-8 godzin dziennie). Zachęcam do dokonania jednorazowej wpłaty lub przelewania co miesiąc jakiejś stałej kwoty, wedle możliwości. To dzięki Wam już dziesięć lat przygotowujemy dla fanów polskie wersje anime. Wszyscy darczyńcy mogą czuć się ojcami sukcesu oraz rozwoju projektu promowania japońskiej kultury w Polsce, Twoja Mała Japonia. Dziękujemy!

I. ZWYKŁY PRZELEW BANKOWY:
Numer konta bankowego: 47 1870 1045 2083 1035 2347 0001
Tytuł przelewu: darowizna
Nazwa odbiorcy: Twoja Mała Japonia

II. PRZELEW W KRYPTOWALUTACH:
Numer konta Bitcoin: 1Q4DqEUWxRva6XFYGRDsVhANJCYvRMeH8M

III. INNY SPOSÓB:
W przypadku braku możliwości skorzystania z dwóch powyższych sposobów, proszę napisać do mnie na pomoc.wbijam@gmail.com, na pewno coś wymyślimy.Można się upewnić, czy przelew dotarł na konto, wysyłając e-mail (pomoc.wbijam@gmail.com) z informacją o dokonanej darowiźnie.

Dodano: 15.07.2020
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, ova, specjale, filmy kinowe, openingi, endingi.
Podobne anime (isekai): Accel World, Arifureta, Danmachi, Full Dive, Genjitsu Shugi Yuusha, Goblin Slayer, Hachinan, Infinite Dendrogram, Kenja no Mago, Kimisen, Log Horizon, Made in Abyss, Mushoku Tensei, No game no life, Overlord, Re:Zero kara Hajimeru Isekai, Sentouin, Hakenshimasu!, Shinchou Yuusha, Solo Leveling, Sword Art Online, Tate no Yuusha no Nariagari, Tensei Shitara Slime Datta Ken.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.